Παράσταση διαμαρτυρίας την Τέταρτη 25 Σεπτεμβρίου στα γραφεία της Δ.Ε.Η στις 11.π.μ (πρωί).
![](https://www.esx.gr/wp-content/uploads/2019/09/deh-735x400.jpg)
Συνάδελφοι ,συναδελφισσες Τα τεράστια προβλήματα που έχει συσσωρεύσει η ΔΕΗ τα τελευταία χρόνια με ευθύνη όλων των κυβερνήσεων επηρεάζουν άμεσα και εμάς, τους αυτοαπασχολούμενους και μικρούς εμπόρους που προσπαθούμε μέρα-νύχτα να ανταποκριθούμε στις δεκάδες υποχρεώσεις που έχουμε. Τα χρόνια της κρίσης, αρκετοί συνάδελφοι συσσωρεύσαμε, λόγω αδυναμίας πληρωμής, μικρά ή μεγαλύτερα χρέη στη ΔΕΗ. Τώρα […]